ДО ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА ОНКОДИСПАНСЕР ОТРИМАВ ПОДАРУНКИ ВІД ВЛАДИ

З нагоди професійного свята в Чернігівському обласному онкологічному диспансері 15 червня вітали медичну спільноту.

Під час урочистостей головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб від імені адміністрації акцентував увагу на тому, що заклад зробив суттєві кроки щодо розвитку свого потенціалу, зокрема кадрового.

На сьогодні на сторожі охорони здоров’я стоять 70 лікарів, з яких четверо – кандидати медичних наук, та 168 представників середнього медичного потенціалу. У День медичного працівника очільник закладу побажав колективу подальших фахових досягнень, плідної праці на благо пацієнтів, здоров’я та щастя. У межах заходу відбулося нагородження Почесними грамотами та преміювання кращих співробітників.

З теплим вітальним словом звернулися до медиків онкодиспансеру почесні гості: заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова та перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук. Представники влади зазначили, що керівництво області дякує кожному медику за їхній потужний внесок у спільну благородну справу та тримає питання забезпечення медичного закладу сучасним обладнанням на особистому контролі.

На знак підтвердження своїх слів посадовці задекларували отримання онкодиспансером Робочої станції для реєстратури й Серверної станції для комп’ютерної томографії та традиційно відмітили найкращих лікарів року. Цього разу ними стали Володимир Король, терапевт загально-лікарського відділення, та Віталій Савченко, лікар-отоларинголог відділення пухлин голови, шиї та грудної клітки. Знакова подія для онкологічного закладу: завідувач поліклінічного відділення онкодиспансеру Олександр Заїка отримав премію ім. І. Буяльського в номінації «За інновації в медичній практиці», яка з метою піднесення ролі медичних працівників, заохочення їх до творчої, сумлінної та результативної праці заснована рішенням облради чотири роки тому.

Приємною несподіванкою заходу став 15-кілограмовий торт – тематичний солодкий подарунок  від Наталії Романової.

Яскравими акцентами свята медичної спільноти став виступ колективу музикантів училища ім. Л. Ревуцького, започаткування нової традиції – створення Парку медиків на території онкодиспансеру (поки що там розквітла декоративна верба,  оздоблена стрічкою бузкового кольору – символом онкологічної допомоги, але щорічно з нагоди професійного свята  кількість дерев буде збільшуватись), презентація документальної стрічки про діяльність онкодиспансеру та незабутня трьохгодинна прогулянка на пароплаві по Десні.