ЧЕРНІГІВСЬКІ ЗІРКИ ІНТЕРНЕТУ ЗАКЛИКАЮТЬ ЗРОБИТИ МАМОГРАФІЮ

Весна іде – красу несе. Втім справжня жіноча краса починається зі здоров’я − так вважають медики Чернігівського обласного онкологічного диспансеру. А тому жінки – краща половина медичного колективу – прийняли тверде рішення: перевірити стан свого здоров’я і закликають всіх жінок Чернігівщини наслідувати їхній приклад. 

Для наочної агітації навіть підготували банери і розклеїли їх по місту. Дівчатам до публічності не звикати, адже у фотозйомці задіяні красуні колективу, які засвітилися під час створення відеоролику, у якому чоловіки-онкологи вітали жінок із 8 Березня і який набрав майже 4 мільйони переглядів у соціальній мережі «Фейсбук» та більш ніж 200 тисяч — на каналі YouTube ( https://www.youtube.com/watch?v=7cI4nfkLeak).

Мамографічний скринінг є доступним заходом, у масштабах всієї країни жінки можуть пройти ранню діагностику і отримати гарантію здоров’я і довгого, щасливого життя в колі рідних і близьких людей.

Щорічно на Чернігівщині виявляється близько 400 хворих на рак молочної залози. На  даний час не існує достатніх знань про причини розвитку раку молочної залози, тому раннє виявлення пухлини молочної залози залишається надзвичайно важливим завданням не тільки онкологів, але й усієї громадськості.

Колектив Чернігівського обласного онкологічного диспансеру висловлює подяку ТОВ «РА «Голд фьюче» за реалізацію задуму.