ЧЕРНІГІВСЬКІ ФАХІВЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У IX З'ЇЗДІ ОНКОЛОГІВ СНД ТА КРАЇН ЄВРАЗІЇ

Рання діагностика та ефективне лікування раку стали темами чергового фахового заходу онкологів країн пострадянського простору та Євразії, який відбувся у столиці Біларусі місті Мінськ із 15 по 17 червня

До Мінську завітали онкологи з Казахстану, Росії, України, лікарі з далекого зарубіжжя. Наразі це вже дев’ятий з’їзд, в якому беруть участь й українські спеціалісти. Серед чисельної аудиторії – провідні фахівці Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.

Як прокоментував головний лікар онкодиспансеру Валерій ЗУБ, основна мета візиту до Мінська – це знайомство з новими методиками виявлення та лікування онкологічних захворювань саме на ранніх стадіях.

У 2016-му організатори зробили акцент на інтерактивному форматі презентації та обговоренні сучасних підходів у діагностуванні та лікуванні хворих на онкологічні захворювання різної локації.

Програма з’їзду включала в себе тематичні секційні засідання, пленарні лекції, ланч-симпозіуми, сателітні симпозіуми й постерну сесію.

– З’їзд був присвячений мультидисциплінарному підходу в діагностиці та лікуванні злоякісних новоутворень в країнах СНД, а також питанням  організації онкологічної служби і досягненням фундаментальної онкології, – зазначив  Валерій Зуб.

У межах заходу можна було ознайомитися з фармацевтичними новинками, які представлені профільними компаніями, та новаторськими ідеями від виробників медичного обладнання.