Чернігівські делегати взяли участь у Подільських днях онкології

Медична наукова конференція «Подільські дні онкології», присвячена 70-річчю від заснування онкологічної служби Хмельницької області, відбулася нещодавно в Кам’янці-Подільському. У заході взяли участь фахівці цього  медичного напрямку з різних регіонів України. Серед них і чернігівські делегати на чолі з головним лікарем обласного онкодиспансеру Валерієм Зубом. 

Під час заходу лікарі обговорили низку проблемних питань онкологічної галузі, ознайомились із сучасними методами діагностики онкологічних захворювань та розглянули новітні тенденції в розвитку підходів до лікування. Професійно цікавою стала презентація сучасних препаратів для лікування захворювань онкологічної сфери. 

Цікавий факт: Кам’янець-Подільський – місто над Смотричем – став першим осередком на Хмельниччині, де було створено онкологічний диспансер. 

До речі, вже 5 жовтня естафету ювілеїв прийматиме наш онкологічний диспансер, який вшановуватиме 70-річчя з дня заснування онкологічної служби на Чернігівщині. Більше: http://www.oncodispancer.cn.ua/content/naukovo-praktychna-konferenciya-z-mizhnarodnoyu-uchastyu-prysvyachena-70-richchyu