Британо-Український симпозіум з анестезіології та інтесивної терапії

Починаючи з 2008 року, в Україні щорічно проводиться Британсько-Український симпозіум (БУС) з анестезіології та інтесивної терапії, який налічує близько 1000 лікарів з усіх регіонів України та країн СНД. На сьогоднішній день БУС є наймасштабнішим і потужним анестезіологічним форумом в Україні. 17-20 квітня завідуючий анестезіологічним відділенням Чернігівського медичного центру сучасної онкології — Артем Британ, відвідав одинадцятий Британо-Український симпозіум з анестезіології та інтесивної терапії.
Під час конференції проводилася онлайн трансляція майстер-класів з судинних доступів в конференц-зал, де учасники мали можливість задавати в реальному часі питання та отримувати відповіді.
Було задіяно паталогоанатомічне відділення, де ознайомлювалися з методиками реґіонарної анестезії на трупі.
Кожен учасник мав змогу інтерактивно приймати участь в навчальній практичній програмі, яка проводилася на манекенах, а також трупних матеріалах людей та тварин.
Проведено:
25 англомовних доповідей
150 + презентацій
100+ доповідачів
15+рефреш лекцій (9 з іноземними фахівцями)
30+ майстер-класів (9 з іноземними фахівцями)
4 майстер-класу нового формату на живій моделі
1 сесія для медичних сестер
15 іноземних спікерів: John P. Abenstein (США), Venugopal Reddy (США), Laurence Torsherj (США), Roman Cregg (Великобританія), Madan Narayanan (Великобританія), Carlos Mantilla (США), Oliver Herden-Kirchhoff (Німеччина), James Y. Findlay (США),Nick Schofield (Великобританія), Igor Frank (США), John M Allwood (Великобританія), Iryna Rybinkina (Великобританія), Christian Hönemann (Німеччина), Arnaud Pouilly (Франція), Halide Hande Sahinkaya (Турція). Проект спрямований на підвищення профессійного рівня лікарів-анестезіологів. Практична спрямованість навчання – одна з головних відзнак щорічних Британсько-Українских симпмозі