БОРОТЬБА З РАКОМ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВИХОДИТЬ НА НОВИЙ РІВЕНЬ

На початку цього року в Чернігівському обласному онкологічному диспансері заявили про будівництво нового радіологічного відділення і придбання новітнього обладнання, яке є ще в небагатьох лікарнях України – лінійного прискорювача. І слова дотримали. Саме будівництво вже на стадії завершення. Головний лікар Валерій Зуб запевняє, що цей проект дасть змогу врятувати життя багатьом людям, адже нинішня апаратура для променевого лікування просто не витримує  навантаження, яке є зараз, і в будь-яку мить може вийти з ладу. Та й за словами  головного лікаря, це буде вже зовсім інший, значно вищий рівень лікування, адже нова апаратура оснащена комп’ютером і опромінення відбувається в 3D-форматі з чітким наведенням радіологічних променів на саму пухлину, без шкоди для здорових тканин, що неабияк важливо для здоров’я хворого.  Вже у грудні планується закінчення будівництва нового відділення, а в лютому-березні лікарі-рентгенологи приймуть першого пацієнта.

Щороку в нашій області фіксується приблизно 4 тисячі нових випадків онкологічних захворювань, 1300 — лише по Чернігову. 70 відсотків з яких потребують лікування саме променевою терапією. А  є локалізації пухлин, які лікуються лише променевою терапією і не потребують інших видів лікування. Саме ця статистика та застаріле радіологічне обладнання і спонукали до невідкладної реалізації цього унікального для всієї країни проекту – будівництва корпусу під сучасне радіотерапевтичне обладнання. І, власне, придбання самого лінійного прискорювача.

(повну версію публікації можна прочитати у свіжому номері (від 21 вересня) газети»Чернігівщина») 

***

Адміністрація Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, колектив медзакладу, пацієнти будуть щиро вдячні всім і кожному, хто може допомогти у зборі коштів для придбання комплексу обладнання на лінійний прискорювач для оснащення радіотерапевтичного відділення онкодиспансеру. Здолати рак ми можемо лише разом!

р/р 31557301121263

у ГУДКСУ в Чернігівській області

МФО 853592

код за ЄДРПОУ 02006065

Призначення надходжень:

Для надходження коштів на придбання лінійного прискорювача з комплексом обладнання для оснащення радіотерапевтичного відділення КЛПЗ «ЧООД»

За більш детальною інформацією можна звернутися:

14029, м. Чернігів,

просп. Миру, 211

тел./факс (04622) 5-30-07, 5-99-55;

(04622) 5-90-08, 72-32-72 — бухгалтерія