БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН "ПРОМІНЬ НАДІЇ" ВИРУЧИВ 25 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

У приміщенні РРК «Градецький» 16 грудня відбувся благодійний аукціон «Промінь надії» зі збору коштів  для  відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні, що опікується  новонародженими та недоношеними  малюками, та  на додаткове обладнання для лінійного прискорювача в Чернігівському обласному онкологічному диспансері. Ініціатори акції: Громадська організація «Креативне Творче Об’єднання «Академія Зірок» та Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА. 

На благодійному аукціоні було представлено близько 60 лотів. У доброчинному заході взяли участь 15 художників-початківців із різних куточків України, 19 митців Національної спілки художників України, 16 художників народного аматорського творчого об’єднання «Деснянська палітра» та чернігівська художниця Ірини Шариф, яка подарувала п’ять картин.  Відкрила аукціон та особисто представила свій лот — власну авторську книгу «Чернігів — місто легенд» — народний  депутат України, голова підкомітету туризму та курортів Верховної Ради України, член правління Асоціації Індустрії Гостинності Анна Романова. 

 Під час заходу зі словами вдячності за допомогу до адиторії звернувся  головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, головний онколог області, кандидат медичних наук, доцент, член Європейської та Міжнародної асоціацій онкологів, заслужений лікар України Валерій Зуб. Він акцентував увагу на необхідності та вчасності благодійної акції, яка відбувається в межах благодійного марафону «Промінь надії», який стартував 20 листопада, та збирає кошти на потреби лінійного прискорювача. Валерій Зуб зазначив, що він вражений тим, як спільнота Чернігівщини  із розуміннням поставилася до існуючої проблеми та з щирим серцем відгукнулася на її вирішення. 

Від митців, що представили свої роботи на аукціон, виступив голова Чернігівської обласної організації Національної спілки художників України Віталій Василевський. Він особисто  передав 15 картин художників Чернігівщини на потреби медичних закладів.

Під час проведення заходу позитивну атмосферу для всіх присутніх створювали  молоді таланти Чернігова. Серед них —  гурт «Конфетті», зразковий ансамбль бального танцю «Глорія», шоу-балет «Градецький», солістки:  Вероніка Атрощенко, Катерина Лисиця, Наталія Ковган, Евген Поліщук, Анна Павленко та артист-вокаліст обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка Едуард Брагіда.

У межах  благодійного аукціону було зібрано 25 000 гривень та 15 картин чернігівських художників, які передано до медичних закладів. 

За інформацією Департаменту культури, туризму та релігій Чернігівської ОДА