4 стадія раку - виліковна!

Чернігівський медичний центр сучасної онкології вийшов на Європейський рівень!!! Ставши дійсним членом CEEGOG (Central and Eastern European Gynecologic Oncology Group). Це асоціація онкогінекологів Центральної та Східної Європи.

Профільна організація здійснює забезпечення активної підтримки онкогінекологічних досліджень та сприяє медичному прогресу у профілактиці, діагностиці та лікуванні пацієнтів зі злоякісними пухлинами.

Завдяки цьому з’явився доступ до кращих світових технологій лікування раку тут, вдома! Ми хочемо реально допомагати людям, нашим пацієнтам. Ми це можемо. Реально безкоштовно, за рахунок тривалих перемовин та співпраці керівництва онкоцентру Валерій Зуб, Бардакова Григорія та зарубіжних партнерів. Але, люди не обізнані. Не знають, не вірять, не йдуть. І втрачають свій шанс. На жаль.

На сьогодні в Чернігівський медичний центр сучасної онкології пацієнти мають можливість отримати високотехнологічне, інноваційне лікування з використанням таргентних препаратів, імунотерапії при раку різних локалізацій! (місячний курс лікування такими препаратами від 3000 до 10000$)! Але,повторюсь ще раз, для наших пацієнтів це лікування буде абсолютно безкоштовним!

Хто може отримати це лікування?

Пацієнти з вперше виявленим раком яєчників, маткових труб, очеревини ІІІ та ІV стадій!

Пацієнти з раком тіла матки(ендометрія) ІІІ та ІV стадій!

Чому лише по 4-м локалізаціям ми маємо це лікування?

Нас знають у світі, Європі, хочуть з нами працювати і , на сьогодні, ведуться перемовини про можливість отримання такого лікування пацієнтам з раком шийки матки, найближчим часом це стане можливим!

Більше інформації Ви можете отримати у лікарів гінекологічного відділення Чернігівський медичний центр сучасної онкології та за телефоном:

0 (63) 614 78 83 — Тетяна