29 лютого 2016 року трагічно обірвалося життя Чернявського Геннадія Олексійовича

29 лютого 2016 року трагічно обірвалося життя Чернявського Геннадія Олексійовича, обласного лікаря-гематолога вищої категорії, завідуючого гематологічним відділенням Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.

Відійшла у вічність чудова, душевна й чуйна людина, про що невимовно жаль усім, хто його близько знав і хто працював із ним. Ми усі смертні, медики – теж, як це не прикро, вони теж звичайні люди. Смерть має багато облич, і якось зрозумілим стає, коли людині 80 років, 90 і більше, але розум відмовляється сприймати кінець людського шляху в такому розквіті фізичних сил, планів на майбутнє, незроблених справ… Геннадій Олексійович був дійсно закоханим у свою справу професіоналом. І це не порожні слова! За довголітню лікарську практику він завоював великий авторитет і користувався заслуженою повагою не лише серед своїх колег-лікарів, а й серед своїх пацієнтів. Його завжди вирізняли працьовитість, принциповість та безмежне милосердя. Таким ми його й запам’ятаємо!
Колектив Чернігівського обласного онкологічного диспансеру висловлює щирі співчуття рідним, близьким, колегам Геннадія Олексійовича. Світла пам’ять про неординарну особистість, талановитого лікаря залишиться в наших серцях, допоки вони б’ються в наших грудях. Спи спокійно в нашій благодатній поліській землі, наш дорогий колего! Хай вона буде тобі пухом! А ми гідно продовжимо й понесемо далі те, що ти донести не встиг!